Cykl ogólnopolskich spotkań eksperckich przeznaczony jest dla środowiska projektantów systemów zabezpieczeń w zakresie pożarowym.

Wydarzenie o charakterze „Specjaliści dla Specjalistów” odbywa się w kilku lokalizacjach i terminach (Katowice, Warszawa, Wrocław, Poznań) i jest poświęcone merytorycznym aspektom nowoczesnego projektowania instalacji systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych. Głównym celem spotkań jest dostarczenie wiedzy o nowościach i trendach w branży zabezpieczeń pożarowych od strony technologicznej, prawnej, w czysto praktycznej formie i przez praktyków. Wąska specjalizacja spotkań, wyselekcjonowane grono partnerów i prelegentów stanowi unikalną wartość tych spotkań. Wszyscy Uczestnicy (dla projektantów udział bezpłatny) otrzymają prócz unikalnej wiedzy i możliwości wymiany informacji, także imienne certyfikaty, dostęp do internetowej bazy wiedzy, możliwość uczestnictwa w konkursie i zdobycia nagród za „Najlepszy projekt zintegrowanego systemu zabezpieczeń pożarowych”.

Korzyści dla Uczestników:

Prestiżowa – pierwsza tego rodzaju wąskospecjalizowana platforma wymiany wiedzy o nowych technologiach i praktycznych aspektach projektowania systemów zabezpieczeń pożarowych. Wąskie grono partnerów merytorycznych (ograniczone do wybranych i najlepszych rozwiązań na rynku). Możliwość wymiany informacji w środowisku branżowym.
Pozyskanie wiedzy nt najnowszych trendów i rozwiązań z dziedziny systemów zabezpieczeń pożarowych.

Dla każdego uczestnika przewidziany jest:

  • imienny certyfikat szkoleniowy
  • pakiet materiałów dla projektantów
  • dostęp do “Elektronicznej bazy wiedzy CSP” (login)
  • vouchery rabatowe na szkolenia specjalistyczne
  • upominki „niespodzianki”

Dla finalisty wyłonionego przez kapitułę w konkursie na
“Najlepszy projekt zintegrowanego systemu zabezpieczeń pożarowych”.
Czek o wartości 5.000 zł.